Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
12 відгуків
FreshGlow - Українська Професійна Екологічна Хімія
+380 (98) 857-95-74Консультант
Додати відгук

Миючі засоби для ванної та туалету

Миючі засоби для ванни та туалету. Туалетом і ванною ми користуємося щодня. Чистота санвузла і всіх його поверхонь відіграє величезну роль для нашого здоров'я, комфортного самопочуття і життєвого тонусу. Волога атмосфера ванної кімнати сприяє розмноженню численних шкідливих мікроорганізмів: бактерій, грибків, мікробів, цвілі тощо. Вони завдають шкоди здоров'ю, викликають різноманітні захворювання, стають причиною неприємного запаху і виникнення плям. Тому дуже важливо застосовувати спеціальні миючі засоби для ванної кімнати та туалету, що мають бактерицидний, протигрибковий і дезодорувальний ефект. Крім регулярної підтримки чистоти в санвузлі, необхідно періодично обробляти поверхні, щоб уникнути появи плям різної природи (іржі, плісняви, вапняного нальоту та ін.). Жорстка вода стає причиною відкладення солей кальцію і вимагає постійної профілактики цієї проблеми. Компанія Freshglow виробник професійної хімії вирішив питання з прибиранням тяжких засмічень. Особливу увагу слід приділяти ретельному миттю та чищенню туалету. На внутрішній поверхні унітазу накопичується особливо багато хвороботворних мікробів. Для їх знищення потрібно регулярно використовувати високоефективні бактерицидні склади. Дуже важливо правильно підібрати конкретні миючі засоби для різних цілей. Це очищення і знезараження внутрішніх поверхонь ванни і туалету, дезодорація приміщень, протирання дзеркал і кахлю, видалення іржі, нальоту та інших плям. Якісну продукцію пропонує український бренд FreshGlow. Його лінійка об'єднує всі необхідні склади для підтримки ідеальної чистоти в санвузлі. Додатковий плюс: будь-які миючі засоби оптом від виробника можна замовити в інтернет-магазині компанії з хорошою знижкою.

Переваги миючих засобів від FreshGlow

Розроблені фахівцями компанії FreshGlow миючі засоби для ванної кімнати та туалету мають низку переваг.
 • Ефективно прибирають забруднення різної природи з будь-яких поверхонь.
 • Усувають іржу, застарілу цвіль, вапняний наліт, різноманітні плями.
 • Пригнічують розмноження шкідливих мікроорганізмів, знищують бактерії, мікроби, грибки та іншу патогенну мікрофлору.
 • Надають блиск поверхням дзеркал, ванни, раковини, унітазу, кахлю.
 • Усувають неприємні запахи.
 • М'яко впливають на поверхні, не залишають подряпин і не роз'їдають їх.
 • Мають антистатичний ефект.
 • Безпечні для людини, її органів дихання і шкірних покривів.
 • Мають приємний запах, який тримається у ванній і після прибирання.
 • Мають невисоку вартість (особливо в порівнянні з товарами порівнянної якості).
З огляду на перераховане вище, варто визнати засоби української марки FreshGlow оптимальним вибором для підтримки чистоти та гігієни в санвузлі.

Асортимент засобів для ванної та туалету

Лінійка компанії FreshGlow включає такий миючий засіб для туалету:

Особливості миючих засобів для ванної

Багато споживачів віддають перевагу на комплексний миючий засіб для туалету. Такі склади марки FreshGlow користуються хорошим попитом. У лінійці бренду є й окремі засоби для ванної. Для продукції FreshGlow цієї категорії характерна низка особливостей.
 • Ефективне видалення мила, накипу, різних забруднень.
 • Активна протипліснява дія, перешкода виникненню та поширенню грибка.
 • Високий рівень безпеки застосовуваних засобів для поверхонь.
 • Ефективний антистатичний вплив.
Нижче основні особливості продукції FreshGlow буде розглянуто детальніше.

Видалення мила та накипу

Важливою характеристикою миючих засобів для сантехніки є їхня здатність швидко й ефективно видаляти накип, патьоки, засохлі мильні плями тощо. Ці властивості визначаються насамперед хімічним складом конкретного продукту. Продукція FreshGlow повністю відповідає цим вимогам. Завдяки високому вмісту активних компонентів забезпечується максимально швидке та якісне очищення поверхонь. Особливо ефективно усуває різноманітні забруднення та плями засіб для ванної та кухні на основі ортофосфорної кислоти та неіогенних ПАР. Він підходить для очищення від нальоту, накипу, іржі, мила, патьоків, макіяжу практично будь-яких поверхонь, включаючи акрилові.

Протипліснява дія

Лінійка продукції FreshGlow містить спеціалізований засіб для ванної кімнати проти грибка і цвілі. Він випускається у форм-факторі рідкого спрею. Збалансована формула включає три види солей натрію та неіогенні ПАР. Це забезпечує швидке розчинення і видалення з поверхонь усіх слідів цвілі. Засіб дає змогу усувати навіть застарілі цвілеві плями. Одночасно він знищує будь-яку грибкову мікрофлору, перешкоджає її виникненню та розмноженню. Завдяки формі у вигляді спрею зручно обробляти великі ділянки поверхні, включаючи важкодоступні місця.

Безпека для поверхонь

Під час видалення забруднень важливо не завдати ушкодження поверхні ванни або раковини. Жорсткий склад з абразивними частинками здатний залишити помітні подряпини. При використанні засобів із сильнодіючими хімічними реагентами можливе роз'їдання верхніх шарів матеріалу. Це особливо актуально для сантехніки з акрилу, але може проявлятися під час очищення емалей та інших більш стійких поверхонь. Миючі засоби для ванної кімнати FreshGlow випускаються виключно у вигляді гелів або рідких розчинів (спреїв), без застосування абразивних частинок. Це забезпечує м'який вплив на оброблювані поверхні. Низка складів містять кислоти. При їх використанні слід чітко дотримуватися інструкції: не залишати засоби на поверхні довше зазначеного часу, ретельно змивати.

Антистатична дія

Накопичення статичної електрики сприяє осіданню пилу на поверхнях. В умовах високої вологості це веде до появи забруднень. Тому у ванній кімнаті бажано перешкоджати подібним процесам. Миючі засоби для ванної кімнати FreshGlow мають антистатичний вплив. Завдяки цьому забезпечується більш швидке і якісне розщеплення і видалення частинок бруду, а також профілактика подальших забруднень. Вираженим антистатичним впливом володіє, зокрема, засіб FreshGlow для миття скла і дзеркал.

Особливості миючих засобів для туалету

миючі засоби для туалету FreshGlow характеризуються такими особливостями:
 • вираженим антибактеріальним впливом;
 • ефективним усуненням неприємних запахів;
 • кислотним впливом на забруднення;
 • безпекою для сантехніки.
У лінійці компанії виокремлюються два основні продукти цієї категорії: миючий засіб для туалету на основі солей натрію; засіб для сантехніки з ортофосфорною кислотою. Крім того, пропонується засіб для чищення каналізації.

Антибактеріальна дія

У туалеті накопичується особливо багато шкідливих мікробів і бактерій. Тому під час чищення унітазу дуже важливим є одночасне знищення патогенної мікрофлори. Будь-який миючий засіб для туалету марки FreshGlow має виражену бактерицидну дію. Поєднання неіоногенних ПАР із солями натрію або ортофосфорною кислотою ефективно знищує мікроби. Досить нанести засіб на поверхню сантехніки і змити його через кілька хвилин. Усю мікрофлору буде знищено.

Усунення неприємних запахів

Туалет схильний до накопичення неприємних запахів. Для ефективного їх усунення в засоби для чищення додаються спеціальні нейтралізуючі речовини. Особливо ефективно бореться з цією проблемою миючий засіб для туалету FreshGlow на основі неіоногенних ПАР і солей натрію. Воно не тільки надійно усуває неприємні запахи, а й додатково ароматизує приміщення.

Кислотний вплив

Для ефективного розщеплення й усунення вапняного нальоту, патьоків, мікроскопічних залишків калових мас використовуються засоби, що містять високоактивні хімічні сполуки. Їх можна застосовувати не щодня, чергуючи з більш м'якими складами. миючий засіб для туалету FreshGlow на основі ортофосфорної кислоти забезпечує максимально ефективне усунення будь-яких забруднень, іржі, патьоків, вапняного нальоту. Його достатньо нанести на 5-15 хвилин, а потім ретельно протерти й очистити поверхню.

Безпека для сантехніки

Занадто активні або абразивні склади здатні завдавати шкоди поверхні сантехніки. Миючий засіб для туалету FresgGlow за цим параметром є абсолютно безпечним. Обидва склади - на основі ортофосфорної кислоти і солей натрію - можна використовувати практично для будь-яких поверхонь, включно з пластиком і акрилом.

На що звернути увагу під час вибору засобу

Засоби для ванної та туалету повинні обиратись опираючись на такі чинники.
 • Ефективність - наскільки добре цей склад видаляє різні забруднення, включно з найсерйознішими (іржа, накип, застаріла пліснява тощо).
 • Безпека для поверхні. Особливо це стосується власників акрилової, пластикової та емальованої сантехніки. Занадто активні компоненти можуть роз'їдати верхній шар, а абразивні частинки - залишати подряпини.
 • Бактерицидні та протигрибкові властивості. Засоби повинні ефективно пригнічувати шкідливу мікрофлору.
 • Усунення неприємних запахів - ще один важливий критерій для самопочуття і тонусу.
Звертайте також увагу на стан вашої сантехніки. Чи потрібне їй серйозне чищення з професійними засобами, чи тільки регулярна підтримка чистоти та гігієни.

Як купити оптом миючі засоби для ванної і туалету

Компанія FreshGlow пропонує хороші умови для охочих придбати її продукцію оптом. Ви можете купити миючі засоби в Україні за дуже вигідною ціною. На дрібний опт від 10 шт пропонується знижка близько 10%. При замовленні більших товарних партій можливі індивідуальні умови.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner